KIM JESTEŚMY

Jako wyłączny przedstawiciel producenta mleka wielbłądziego Camelicious, pragniemy zaprezentować Państwu nasze produkty i ich wyjątkowe właściwości. Mleko wielbłądzie w obecnej dobie zdrowego odżywiania i potrzeb zdrowotnych, suplementacji, zdobywa z powodzeniem światowe rynki jako produkt o wyjątkowych właściwościach.

Ponad trzy dekady temu w Centralnym Laboratorium Badań Weterynaryjnych (CVRL) w Dubaju, narodził się pomysł dojenia wielbłądów. Rozpoczęto wtedy badania nad niewielką hodowlą wielbłądów, aby uzyskać naukowe dowody na prozdrowotne korzyści mleka wielbłądziego.

 

W 2003 roku utworzono Emirates Industry for Camel Milk & Products (EICMP).

 

W 2006 roku powstała marka Camelicious, której celem było wprowadzenie mleka wielbłądziego na sklepowe półki. Od tego czasu gama produktów jest regularnie poszerzana a nowe artykuły.

 

W 2013 roku Camelicious zrobił pierwszy krok, aby dotrzeć do reszty świata i zdobył upragnioną zgodę Komisji Europejskiej na eksport swoich produktów do strefy UE.

 

W 2018 roku firma Camel Way została oficjalnym dystrybutorem produktów Camelicious.

 

Nasz zakład działa w ultranowoczesnej infrastrukturze i technologii. Nasza farma jest także domem dla ponad 6 tysięcy wielbłądów. W naszych laboratoriach prowadzone są przełomowe badania nad hodowlą i dojeniem wielbłądów, przetwarzaniem mleka wielbłądziego i rozwojem produktów. Sprzęt do dojenia wielbłądów został stworzony w celu maksymalizacji komfortu zwierząt oraz optymalizacji produkcji. Zakład spełnia najbardziej rygorystyczne przepisy.

 

Firma Camelicious regularnie dostosowuje game produktów do potrzeb klientów, dzięki czemu jest ona w ciągłym rozwoju. W sprzedaży dostępne jest mleko zwykłe, w tym smakowe, jak i inne przetwory z mleka wielbłądziego, w tym sery, czekolady, lody, masło. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

093272ebbc77dc6b4b0bfd561ccbefe7_Obraz4.